Sofőrnek is jó lenni, az eladók bezzeg sokkal kevesebbet visznek haza. Megnézték, mennyit lehet keresni fizikai munkával a legnagyobb élelmiszeripari bolthálózatokban.
A lap azt írja, volt olyan dolgozó, aki hónapok alatt több százezer forinttól esett el az áruházlánc bérezési gyakorlata miatt.
A magyar vállalkozásoknál az alkalmazottak majdnem fele, míg a külföldi tulajdonban lévőknél a munkavállalók negyede dolgozik a legkisebb bérekért.
Révész Máriusz ezért fogja megszavazni a túlóratörvényt, amire a kormánypropagandában a megfelelő kifejezés a „munkaidő-beosztás önkéntes megváltoztatása”. A Fidesz szerint ez örömre ad okot a munkavállalóknak.
Úgy tekertek a jogszabályon, hogy a harminc százalékos emelés ne érintse a polgármesterek bérét.
Szerdán jelentették be, az al-Ittihad Kalba SC mai meccsén már a cserepadon ül a magyar sztár.
A cég szerint azért kell a nagy fizetés, mert ők a legjobb szakértők.
Két miniszter közel négymillió forintos fizetésemelést kapott. Mit gondol, kik azok?
"Nem lehet nem mértéktartónak nevezni a béremelést."
Az amerikai színész 239 millió dollárján ámul a Forbes. Bezzeg a magyar tehetséget már megint nem ismeri el a Nyugat!
Ugye, milyen logikus, hogy amikor egy kétharmados kormánytöbbség pofátlan zsarolással áll elő, abból az ellenzék nem médiakampányt csinál, hanem lazán beáll az amúgy súlytalan parlamenti munkát végző képviselők fizetésemelése mögé?
A kormánypárt törvénymódosítása durván meg fogja emelni a Parlamentben ülők fizetését. A Fidesz szerint 2010 óta a közszolgálat több területén volt béremelés, a képviselők utolsók a sorban.
Varga Mihály törvényjavaslata alapján a miniszterek annyit kaphatnak majd, amennyit az alájuk tartozó állami cégek legjobban fizetett dolgozói keresnek.
A magasabb szintű pozíciókban kevés a női dolgozó, és ha elmennek egy időre gyereket nevelni, később még rosszabb helyzetbe kerülnek.
Kanadában.