Félszáz program Budapesten, Nobel-hét Gyulán, egész napos tarrbélázás a köztévén, fellobogózott Duna-hidak.
A párt döntött 1950-ben Budapest megnagyobbításáról, de pár év múlva máris visszacsinálták volna. Miért kisgömböcölte be a főváros az agglomerációját, hol lettek volna „antiszociális telepek”, mi lett a „15 perces város” 80 évre elfelejtett koncepciójával?