Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
A vereség óta jóval készségesebben nyilatkoznak a fideszesek, mint korábban. Megpróbáltuk megtudni, mi van az Orbán-korszakon túl.
Néző László nem bánja, hogy nem mondják meg felülről, mit csináljanak, de 16 év alatt elfelejtették, ezt hogyan kell csinálni. Bayer Zsolt pedig azt mondta a Sajtóklubban, hogy minden túlzás nélkül olyan a helyzet, mint 1919-ben.
Az ügynökakták és „a hírhedt mágnesszalagok” titkosításának teljes feloldásáról egyeztetett az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának főigazgatójával.
Bayerék műsorában is nekifutottak a kérdésnek, érdemes-e megnyitni az aktákat.
„Belőlem hülyét csináltak az interneten!”
Az argentin tangó pattogós dallamainak kíséretében a Gajdics Ottó búgó hangja vezeti végig a nézőt a gyász különböző fázisain.
Itt az örömfoci ideje – lepte meg a hatalmas bukás után az 50-80 fős közönséget az egyik szónok a Vértanúk terén, majd Nagy Feró közölte, hogy ő nem akar tovább kussolni.
Nem nevezte nevén a fő tiszást, csak piperkőc gigerliként utal rá.
Ha pár év múlva lesz hihető magyarázata, szívesen látják újra, írja a fideszes véleményvezér a férfiről, akit Novák Katalin szabadon engedett.
A kormánypárti újságíró szerint az Orbán-fóbiások véleménygettójának erődemonstrációjává vált a pénteki tüntetés.
A Magyar Nemzeti Múzeum kirúgott igazgatója Gajdics Ottó műsorában fejtette ki véleményét.
Gajdics szerint „kizárólag a nemzeti oldalnak van morális alapja”, de szerinte abból „diktatúra van, ha valaki kijelenti, hogy csak az ő álláspontja morális”.
A Békemenet szervezői március 15-én mutatnák meg a „csőcseléknek”, hogy még „rohadtul nem jött el a pillanat”.