„Je suis Bayer Zsolt!”
Történelmi pillanatok, történelmi vallomások.
Pedig Gajdics Ottóék a HírFM rádióban az azonos nemű párok örökbefogadását egyértelműen a pedofíliával azonosították. Ezért viszont most megbírságolták őket.
Gajdics Ottó pedig bemutatta a fideszes filozófia lényegét, miszerint mindent meg kell csinálni, „amit a libernyákok nem akarnak”.
Gajdics Ottó azonnal virális pályára állt.
A kormánypárti rádión mondta el Bogár, hogy az 1514-es parasztfelkelést kirobbantó Dózsáról elnevezett utcatáblákat is le kéne szedni.
Sajnálkoztak a Sajtóklubban, hogy csak ők merik kimondani, ki a jó, és ki a rossz.
Kötcsén hangolódott az évadkezdésre a Fidesz holdudvara.
Miközben Ukrajnában tömegsírokra bukkannak, Bencsik András arról beszél, hogy aránytalan a nemzetközi törekvés Oroszország elszigetelésére.
Választási vita helyett a miniszterelnök Gajdics Ottóval beszélgetett a HírTv-ben. Jézus és Barabás esetére emlékezteti a mostani választás.
A népszerű szerkesztő-műsorvezető a Hír Tv-n azt pedzegette miért veszítette el a türelmét és jóindulatát Oroszország.
Ezt harsogták hetekig Bayer Zsolték, mielőtt Oroszország megtámadta Ukrajnát. Máris szépen öregedtek a fideszes véleményvezérek putyinista megfejtései.
Bencsik András szerint „Hugyos Gergőt” ki kell tagadni az emberi civilizációból, a szemében elvesztette az emberi méltóságát is. Bayer Zsolt szerint nincs bocsánat. De Néző László ment a legmesszebb.
„Dermesztő, hogy ennek a vircsaftnak mennyi követője van Magyarországon” – írta a Fidesz lapjában Gajdics Ottó.
A Karc FM főszerkesztője korábbi helyettese lett.