Káosz a városházán, élőben közvetítünk.
Két politikus és egy híres sportoló is a kalapban van állítólag.
Borkai remek munkát végzett.
A DK-s Glázer Tímea, aki októberben elindult Borkai ellen, szívesen elindulna az előválasztáson is.
A névtelen szivárogtató azt javasolja a polgármesternek, hogy a következő napokban semmit se írjon alá a lemondásán kívül.
A ló néz, a csikó lát, viszlát. Új választás jöhet Győrben.
A meghívó szerint a csütörtöki ülésen a szex- és korrupciós botrányba keveredett győri polgármester is ott lesz.
Átvette megbízó levelét Borkai Zsolt.
A G7 úgy tudja, hogy a gyárban a határozott idejű szerződéseket kezdték el nem megújítani, folyamatosan zajlik a létszámcsökkentés.
Az MSZP kérte a választás megismétlését, de hiába. A szavazatok részleges újraszámlálása után is Borkai marad a polgármester.
Borkai Zsolt egyik tanácsadója, a fideszes Németh Zoltán is felbukkan a történetben.
Az üres szavazólapok átvételi listája a kiszállításhoz használt dobozok oldalára volt felragasztva, de a dobozok egyetlen szavazókör kivételével eltűntek.
A sporttörvény alapján nem lehet tőle megvonni a havi 324 ezer forintos juttatást.
És most a kormánylapnál már majdnem egy napja nem vonták vissza a cikket.
A miniszterelnök, mint erkölcsi iránytű.