A kérdésre, hogy Orbán mit szól ahhoz, hogy az apja alvállalkozó egy vasút-felújításban, a kormányfő sajtófőnöke azt mondta: Orbán Győző 35 éve ad el követ mindenkinek, aki vásárlóként jelentkezik.
A lehazaráulózott miniszterelnök inkább nem mond semmit a szerinte kétségbeesetten vagdalkozó Simicskáról.
Válaszolta Havasi Bertalan kérdésünkre a HVG-nek.
A miniszterelnök augusztus 20-ig nyaralt. Most augusztus 24-e van. Sajtófőnökénél hiába érdeklődtünk.
A belvárosi templomból jött ki vasárnap, akkor kapták el egy közös képre.
A cél többek között a kulturális csere fokozása.
Olyan, mintha a miniszterelnök nem ugyanarra a tárgyalásra ült volna be, mint a Néppárt vezetői.
Májusban végre személyesen is találkoznak.
Jaj, de szépen be tetszett vinnie a találatot a Miniszterelnök Úr Sajtófőnök Úrjának! Hát besza-behu!
A miniszterelnök 3 év után újra elment a Fidesz zsúrjára, ahol jókat nevetett a rasszista Bayer Zsolttal. 29 éves a polgári párt.
Azzal, hogy kussol, sunnyog, bujkál, és még hazudni is lusta, a politikus nem a sajtó elől menekül, hanem a saját választói elől.
Nyilvánosság Magyarországon: nyilván semmi közünk ahhoz, hogy miért tűnik el hetekre a miniszterelnök.
Végül is érthető, ha már egyáltalán nem vállalja a korábbi, a mostani politikájával teljesen ellentétes szavait.