A miniszterelnök veje arról beszél a felvételen, hogy egy újságírónak semmi köze hozzá, miért ő fizette a turai kastélyt megvásárló cég tulajának bejegyzési illetékét. Az ügyvédje bocsánatkérést vár.
Szerinte ehhez a riporternek semmi köze, ő pedig arra kíváncsi, hogy a tőle kérdező újságírónak van-e férje, mert hogy olyan szép.
Szerinte butaság a vád, hogy ő Orbán Viktor strómanja, de ha foglalkozna ilyen vádakkal, fizikailag is rosszabbul lenne.
Mondjuk azt se gondolta volna néhány éve, hogy szállodákat vesz, mondta a Hír tévének az Orbán-közeli polgármester.
Mondd azt, hogy veszélyes hely, és akkor nem tudnak belekötni.
Ráadásul épp Simicska tévéjében beszélt erről, de Hír TV műsorvezetője nem volt oda az örömtől.
A miniszter szerint „a nyolc napon túl gyógyuló gallérfogás” nem helyes.
Ahogy a vicc mondja: Magyarországon sajtószabadság van, azt csinálja a sajtó, amit szabad.
A TV2 már be is számolt arról, hogy minden a legnagyobb rendeben: 28 fokos tenger, fehér homokos part, 5 csillagos szállodák és szikrázó napsütés.
Hiába rögzítette azt a HírTV kamerája.
Be is tudom bizonyítani.
100 millió forintért még ketten licitáltak, 500 ezer forinttal többért már csak a miniszter unokatestvérének fia. 10/10
Vége a fideszes kézi vezérlésnek a Hír tévén, el is indult a csatorna saját Heti hetese. Megnéztük.
Hiába állította ezt a tévé vezérigazgató-helyettese. Ők hisznek a demokrácia alapértékeiben.