A zuglói polgármesternél járt a DK miniszterelnök-jelöltje.
„Sajnálom, hogy a zuglói önkormányzat mindenképpen szeretné elterelni a figyelmet az úgynevezett telekügy lényegéről, és inkább az én személyemet próbálja támadni” – írja erre Hadházy.
A zuglói előválasztáson az MSZP-s Tóth Csaba ellen induló Hadházy szerint áron alul játszanának ki egy értékes ingatlant Tiborcz üzlettársának, emiatt Zugló MSZP-s polgármestere perrel fenyeget, de Hadházy és támogatói ennek állnak elébe.
Horváth Csaba polgármester a dolgozók és a gyerekek védelmében, illetve a fertőzési gócok kialakulásának megelőzésére rendelkezett erről.
Az MNB 2015-ben „Folytatja hamis cikksorozatát a jegybank ellen a Simicska-lap” címmel adott ki közleményt arról, hogy a Magyar Nemzet állításai „mögött a cikket jegyző újságíró egyéni hitelfelvétele áll”.
Őrsi Gergely II. kerületi polgármester meglépte azt, ami Horváth Csaba szerint lehetetlen.
Ahova Orbán Viktor irodája költözött.
Zuglóban Karácsony Gergely az önkormányzati kampányban, a szocialistákkal szembe menve, megszabadult a parkolási vállalkozók egy részétől, Horváth Csabáék pedig visszahívták őket. Kérdés, hogy ezt lenyelik-e a koalíciós partnerek.
A parkolásért felelős momentumos alpolgármester aggályosnak tarjta, Horváth Csabáék mégis bevárásoltak egy rakás új parkolóautomatát.
A Kempinski szálloda ÉS nevű bisztrójában fotózták le őket. Horváth Csaba a 444-nek azt mondta: Gyurcsány nem akarta átcsábítani a DK-ba.
Azért, mert a főváros szeretné pontosan látni, mit és hova akarnak építeni, és mert a terület zöldfelülete védelemre szorul.
A főváros nem élt az elővásárlási jogával, mert nem volt rá pénze. Így a Nemzetközi Beruházási Bank megveheti a pazar helyen lévő épületet. A vételár 40 százalékát a magyar kormány állja, a magyar adófizetők pénzéből.
A műsorvezető arról panaszkodik, hogy hiába szavazott Karácsony Gergelyre, mégis sorban bontják fel vele a PR szerződéseket az új, ellenzéki vezetésű önkormányzatok.
Helyette lakossági konzultációt kezdeményez az ügyben.
Azt írják, hogy számos politikai, erkölcsi aggályt vet fel az új, már beterjesztett kerületi parkolási szerződés.