Mindenkit kirúgtak az egyik legputyinistább fideszes propagandaoldaltól, pedig rendszeresen túlteljesítettek. Szolidaritás helyett maximálisan indokolt a sztepptánc a moszkovita szennylap sírján.
Az még nem biztos, hogy a lap is megszűnik.
Hetilap lehet a Magyar Nemzet.
Sulyok Tamásért tüntettek vasárnap: Huth Gergely mérges kishörcsögnek nevezte Magyar Pétert, Pócs János elmondta, a Fidesz „az ördöggel is cimborálni fog, hogy megőrizze a demokráciát”, Havasi Bertalan pedig amiatt szomorkodott, hogy a hírhamisításról elhíresült Papp Dániel lemondott.
Az újfideszes sajtó teljesítette Orbán elvárásait.
Néző László nem bánja, hogy nem mondják meg felülről, mit csináljanak, de 16 év alatt elfelejtették, ezt hogyan kell csinálni. Bayer Zsolt pedig azt mondta a Sajtóklubban, hogy minden túlzás nélkül olyan a helyzet, mint 1919-ben.
A továbbra is zavarodottan forgolódó propagandisták közül többen is úgy érezték, magyarázniuk kell azt, hogy Orbán Viktor a náci Bede Zsoltot tette meg a fideszes újmédiának.
A Pesti Srácok főszerkesztője éjszaka még nagyon-nagyon fel volt dúlva, aztán a posztja hajnalban kissé átalakult.
„Nem kell nekünk megújulni, azok újuljanak meg, akik eltitkolták a valóságot előlünk” – mondta Bencsik András, aki szerint „gyors tempóban, ordítva, lelkesen, zászlókat lobogtatva belerohantunk egy szakadékba”.
A Pesti Srácok főszerkesztője szerint a milliárdost kényszerítették, és bárki lehet a következő.
Az ügynökakták és „a hírhedt mágnesszalagok” titkosításának teljes feloldásáról egyeztetett az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának főigazgatójával.
Bayerék műsorában is nekifutottak a kérdésnek, érdemes-e megnyitni az aktákat.
Itt az örömfoci ideje – lepte meg a hatalmas bukás után az 50-80 fős közönséget az egyik szónok a Vértanúk terén, majd Nagy Feró közölte, hogy ő nem akar tovább kussolni.
A többség már nem áll ki a Fidesz mellett, a pártban elitista fordulat történt, aminek zakó is lehet a vége. Ezeket nem az Amerikai Népszava, hanem a Pesti Srácok-os Huth Gergely írja a központi pártlapban.
A Mandineren megjelent programadó írás fő állítását pár nappal később a Magyar Nemzetben is megismételték. A szerzők szerint a milliárdosoknak 2026-ig van idejük, hogy két kézzel adjanak vissza az embereknek, ne pedig „offshore-ozzák, alapítványozzák” a pénzt.