huth gergely

A legszebb öröm – daszvidanja, ruszki srácok!

Mindenkit kirúgtak az egyik legputyinistább fideszes propagandaoldaltól, pedig rendszeresen túlteljesítettek. Szolidaritás helyett maximálisan indokolt a sztepptánc a moszkovita szennylap sírján.

Herczeg Márk
vélemény

Mindenkit kirúgnak a Pesti Srácoktól

Az még nem biztos, hogy a lap is megszűnik.

Bódog Bálint
Média

Közel kétszáz embert küldhetnek el a Mediaworkstől

Hetilap lehet a Magyar Nemzet.

Kaufmann Balázs
belföld
Videó

„A Fidesz már nem fog megfiatalodni”

Sulyok Tamásért tüntettek vasárnap: Huth Gergely mérges kishörcsögnek nevezte Magyar Pétert, Pócs János elmondta, a Fidesz „az ördöggel is cimborálni fog, hogy megőrizze a demokráciát”, Havasi Bertalan pedig amiatt szomorkodott, hogy a hírhamisításról elhíresült Papp Dániel lemondott.

Bokros Dorka, Jelinek Anna
video

Orbán Viktor igeforrása így szállította a híreket a meccset néző Fidesz-elnöknek

Az újfideszes sajtó teljesítette Orbán elvárásait.

Haszán Zoltán
POLITIKA

Huth Gergely: Mindig röhögtünk a libernyákokon, hogy 16 évet lehúztak valóságtagadásban – most én vagyok így

Néző László nem bánja, hogy nem mondják meg felülről, mit csináljanak, de 16 év alatt elfelejtették, ezt hogyan kell csinálni. Bayer Zsolt pedig azt mondta a Sajtóklubban, hogy minden túlzás nélkül olyan a helyzet, mint 1919-ben.

Herczeg Márk
POLITIKA

Bede Zsolt Huth Gergelynek: Te nem engem lőttél meg, te Apukával mentél szembe!

A továbbra is zavarodottan forgolódó propagandisták közül többen is úgy érezték, magyarázniuk kell azt, hogy Orbán Viktor a náci Bede Zsoltot tette meg a fideszes újmédiának.

Herczeg Márk
POLITIKA

Huth Gergely nekiment a Vadhajtásokat igeforrásának nevező Orbánnak, aztán inkább tompította a kirohanását

A Pesti Srácok főszerkesztője éjszaka még nagyon-nagyon fel volt dúlva, aztán a posztja hajnalban kissé átalakult.

Haszán Zoltán
POLITIKA

Huth Gergely: Azt, hogy a tiszások nemzeti oldalnak nevezhessék magukat, azt még ki kell érdemelni

„Nem kell nekünk megújulni, azok újuljanak meg, akik eltitkolták a valóságot előlünk” – mondta Bencsik András, aki szerint „gyors tempóban, ordítva, lelkesen, zászlókat lobogtatva belerohantunk egy szakadékba”.

Herczeg Márk
POLITIKA

Huth Gergely a Balásy Gyula-interjúról: „Ami most zajlik, az nem egy demokratikus aktus, hanem egy jó előre eltervezett államcsíny”

A Pesti Srácok főszerkesztője szerint a milliárdost kényszerítették, és bárki lehet a következő.

Gazda Albert
POLITIKA

Magyar Péter: Október 22-én hozzuk nyilvánosságra az ügynökaktákat

Az ügynökakták és „a hírhedt mágnesszalagok” titkosításának teljes feloldásáról egyeztetett az Állambiztonsági Szolgálatok Történeti Levéltárának főigazgatójával.

Haász János
belföld

Ügynökakták megnyitásáról a Sajtóklubban: „minden kreténnek ez a nünükéje”

Bayerék műsorában is nekifutottak a kérdésnek, érdemes-e megnyitni az aktákat.

Horváth Bence
POLITIKA

Az első bánatfeldolgozó fideszes rendezvényen már Huth Gergelyt kiáltották ki a legnagyobb magyar hazafinak

Itt az örömfoci ideje – lepte meg a hatalmas bukás után az 50-80 fős közönséget az egyik szónok a Vértanúk terén, majd Nagy Feró közölte, hogy ő nem akar tovább kussolni.

Haszán Zoltán, Szily László, Windisch Judit, Bankó Gábor
POLITIKA

A Magyar Nemzet arról ír, hogy elbizonytalanodott a fideszes többség Magyar Péter miatt

A többség már nem áll ki a Fidesz mellett, a pártban elitista fordulat történt, aminek zakó is lehet a vége. Ezeket nem az Amerikai Népszava, hanem a Pesti Srácok-os Huth Gergely írja a központi pártlapban.

Szily László
POLITIKA

Arról írnak a kormánypárti sajtóban, hogy a NER-elit nem felel meg a Fidesz saját, „magas erkölcsi mércéjének”

A Mandineren megjelent programadó írás fő állítását pár nappal később a Magyar Nemzetben is megismételték. A szerzők szerint a milliárdosoknak 2026-ig van idejük, hogy két kézzel adjanak vissza az embereknek, ne pedig „offshore-ozzák, alapítványozzák” a pénzt.

Bábel Vilmos
POLITIKA