A volt helyettes államtitkár és társai ezen kívül még egy fővárosi kerületi önkormányzatot is megkárosítottak, összesen 24 millió forinttal.
Valótlan tartalmú teljesítési igazolásokat állított ki, autót vett az egyházközség képviseletében eljárva, de azt magáncélokra használta, és azt az egyházközség bankkártyájával tankolta, ahogy éttermekben is azzal fizetett.
A somogyi község 14 millió forinttól esett volna el.
"Jakab Péter ellene irányuló puccsnak értelmezte, hogy az elnöki kabinetvezető, Molnár Enikő a továbbiakban nem lehetne jelen az elnökség ülésein"
A Jobbik elnöke szerint a bizalmát élvező ember hirtelen, a távollétében „úgy dönt, elnöki jogkört ragad magához, semmibe veszi a törvényeket, és mint elefánt a porcelánboltban elkezd törni zúzni”.
Azt vallották a bíróságon, hogy csupán egy koncert és a jó kaja miatt utazott a térség két képviselője Hollandiába éppen akkor, amikor az utóbbi évek legnagyobb pécsi korrupciós ügyét intézték ott.
Másodfokon súlyosbította a bíróság Köteles István büntetését.
Csak a Mészáros-Garancsi páros jelentkezett a munkára.
Plakátrekord Salgótarjánból, bónusz feladvánnyal!
Az egyház már öt éve felmentette a szolgálat alól R. Jánost, akit hűtlen kezelés, sikkasztás és költségvetési csalás elkövetésével vádolnak. Vádlott-társaival együtt fellebbez.
Magasabbról, erősebben, büdösebbet.
A döntést maga Kurz és pártja is támogatta.
Horvátországban, az Európai Ügyészségnek hála.
Hűtlen kezelés miatt.
A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Főügyészség kétmilliárdos hűtlen kezeléssel vádolja a tulajdonost és 5 munkatársát.