Az izraeli kormány egyhangúlag döntött a 2013-ban Beér-Sevától kb. 60 km-re, a Negev sivatagban létrehozott menekülttábor felszámolása mellett.
Idén októberre három új épületet húztak fel, kettőt pedig felújítottak a bázison, amit síita harcosok, vagy akár az iráni hadsereg is használhat.
A drón a Golán-fennsíkon, a szír-izraeli határon zuhant le.
Az egyre nagyszabásúbb nyomozás már a közvélemény-kutatásokban is mérhető hatással van.
Íme, a világ egyik legnagyobb idiótája.
A férfi évek óta Svédországban élt, családja szerint azért indítottak ellene eljárást, mert nem volt hajlandó Iránnak kémkedni európai kollégáiról.
A bár tulajdonosai szerint a menstruáló nők igazán megérdemelnek némi kivételezést.
Pont akkor, amikor a miniszterelnök hatalmi eszközökkel akarja leállítani az ellene zajló nyomozást.
Nem mindegy, hogy „Jó reggelt mindenkinek!” vagy „Fájjon mindenkinek!”
Az ultraortodox látogatók kedvéért inkább leszedték a tábláról, hogy valójában milyen öreg a cseppkőbarlang. Szerintük 5778-nál több nem lehet.
Miközben a franciák, a németek, a britek és az oroszok is tiltakoztak, amiért Trump az atomalku felmondásával fenyegetőzött.
Benjámin Netanjahu izraeli kormányfő „bátor és erkölcsös” döntésnek nevezte Washington elhatározását.
De hiába próbálták átverni az izraeli vámosokat, lebuktak.
A támadás Har Adar településnél történt.
Netanjahu viszont 30 év alatt nem hallott ilyen merész és bátor beszédet az ENSZ-ben.