Nehogy véletlenül ő legyen. Úgy áll 16 százalékon, hogy még csak nem is jelölt.
A főpolgármester szerint „egy rosszul megfogalmazott mondat nem írja felül azt a kiváló szakmai munkát”.
Miközben amúgy azt látja, hogy „Karácsony nincs jó helyzetben, de komoly esélye lehet Budapesten”.
„Azt gondolom, hogy a 300 milliárd nem feltétlenül méltó összeg egy ekkora városnak, de ha onnan indulunk, hogy ebből a magyar kormány leginkább nullát akart adni, akkor fontos eredmény.”
Ungár Péter az Indexen intézett sistergős támadást a főpolgármester ellen. Mert az arra használta ki a 2021-es ellenzéki előválasztást, hogy Orbán legyőzését hirdesse. Durva, mi? De van itt durvább is!
A befektetőt pedig nemzetközi ingatlanfejlesztési pályázaton kellene kiválasztani.
Szerintük a ritkítással csak azt éri el Budapest, hogy sok utas átül az autójába.
A párt szerint "erős, zöld, civilekből és aktivistákból áll" a listájuk.
„Úgy látszik, hogy kampány van, járatritkítás pedig nincs.”
Uniós forrásból.
A főpolgármester azt javasolja, hogy a DK, a Momentum, az MSZP és a Párbeszéd minden kerületben közös polgármesterjelöltet állítson, ahol pedig február közepéig nem tudnak megegyezni, ott „a 2019-es önkormányzati választáshoz hasonlóan” legyen előválasztás március 15-én.
A főpolgármester felújítaná az 1-es metró meglévő szakaszát és fejlesztené a közműhálózatot is. Bízik benne, hogy a kormány a beruházással kapcsolatban érdemben tárgyal majd a fővárossal.
A következő hetekben tárgyalják le a kormánnyal, hogyan számolnak el a közös bérletbevételekkel.
Az építési és közlekedési miniszter bejelentett egy 700 milliárdos debreceni fejlesztési csomagot, valamint számos részletet elmondott az új tarifarendszerről is. Karácsony Gergelynek pedig ajánlatot tett a BKK-bérletek ügyében.
A volt főpolgármester nem ellenezné, ha Vitézy Dávid lenne az utódja.