Láng Géza idáig a kormányból felügyelte a Magyar Postát, mostantól házon belülről fog irányítani.
Pedig Laczkó Zsolt csak augusztus óta irányította az NB II.-ben sereghajtó csapatot.
Az indiai származású orvos a covid idején a nyájimmunitásban hitt, és azt is bírálta, hogy az oltatlanoknak megtiltottak bizonyos tevékenységeket.
A gazdaságpolitika másik irányítójára, Nagy Mártonra pedig „szép nyitány” vár 2025-ben a kormányfő szerint.
Pósánné Rácz Annamária 2014 óta a Debreceni Egyetemen dolgozik oktatási igazgatóként. Péntektől a kulturális tárca helyettes államtitkára.
Szeptember elsejétől. Szerencsére pont aznap jár le a romaügyi biztosi pozíciója.
A honvédelmi miniszter személyesen gratulált.
Nagycenken 300 szülő kérte, hogy új igazgató legyen, Maruzsa mégis H. Gabriellát nevezte ki. A konfliktusok miatt az elsősök többségét már máshová viszik.
Zelenszkij februárban váltotta le a főparancsnoki posztról a nála népszerűbb tábornokot.
Egesegedre, amigo!
Az ukrán elnök menesztette Szerhij Najevet az egyesített erők parancsnoki tisztségéből és Makszim Mirgorodszkijt a fegyveres erők légi támadócsapatainak parancsnoki posztjáról.
Az akadémia legfeljebb hetven tagból áll.
Az újságírókat, civileket, ellenzéki politikusokat önkényesen megfélemlítő szerv élére Lánczi Tamás, a Figyelő egykori főszerkesztője, a köztévé jelenlegi online igazgatója került. Az ő nevéhez fűződik a Soros-lista is.
A fideszes parlamenti képviselő továbbra is Csák János alatt fog dolgozni.
Lantos Csaba energiaügyi miniszter Szanka Gábort nevezte ki az Országos Meteorológiai Szolgálat vezetőjének.