A fideszes médiabirodalomban hétfőn kezdődtek a kirúgások, több lap megszűnik.
Velkey György szerint „ez nem tisztogatás, hanem korrekt, emberi bánásmód és kiállás azok mellett, akik napi szintű elszenvedői voltak, akár félreállított diplomataként, akár állampolgárként mindannak, ami az elmúlt években a minisztériumban történt”.
Kiderült, hogy alkalmazottak nélkül nem működik az állami szektor.
Kirúgták a Capitolium ostroma miatt eljáró ügyészeket is.
Az elektromos járművek iránti kereslet csökkenésére reagáltak.
Igen, az összeset.
A játékgyártó cég azt mondja, hogy racionalizál. Lassan két éve tart a leépítési hullám a techszektorban.
Bár a minisztérium nem közölte a felmentett 24 kórházigazgató nevét, a Népszava számos érintettet megnevezett.
A kilencvenes évek médiaháborújának egyik legdrámaibb fejezetét közvetlen közelről rögzítették a kamerák. A 168 óra stábjának kirúgásáról a Népszabadság újságírója, Bayer Zsolt könnyes riportban számolt be.
A járvány alatt túl gyorsan bővült a cég.
Azokban korrepetálhatják a végzős osztályaikat.
Előbbinél néma performanszot tartanak, utóbbinál tüntetnek.
Rengeteg iskolában ülősztrájkoltak a diákok.
A tantestület háromnegyede nem veszi fel a munkát.
Azt nem közölte a Belügyminisztérium, hogy melyik iskolák pedagógusairól van szó.