Széles Tamás két éve még Kósa Lajost kísérte el egy Rolling Stones koncertre, most Los Angelesben lett főkonzul.
Brüsszel, ellenzék, rezsicsökkentés.
"Nem üldözés, csak igény".
Mindenki felelős a kudarcért, kivéve azok, akik hat éve irányítják az oktatást Magyarországon.
A frakcióvezető bohókás interjút adott az ATV honlapjának, és örülne, ha Áder maradna az állam élén.
Golfba Ferrari-adagolót, mondta.
Csak Orbán meg ne tudja, hogy az emberei a megtestesült politikai korrektséggel bandázgattak!
A Fidesz frakcióvezetője tavaszra várja az új menekülthullámot.
(???) Nem csak a politikai korrektségnek, hanem a logikának is vége lett.
A Fidesz frakcióvezetője kijelentette: az ellenzék csak a saját rövidtávú pártpolitikai szempontjait tartja fontosnak. :DDDD
Gyurcsány: Na már csak ez hiányzott :)
Ezért nem mennek be a Jobbik javaslatába, hogy előbb szavazzanak a letelepedési kötvény eltörléséről.
A frakcióvezető szerint mindig lehet két forinttal többet keresni, "hajlamosak vagyunk elfelejteni, honnan indultunk".
Végre kiszámolják, hogy mennyit bukott rajta a magyar állam és, hogy mennyit nyerészkedtek a forgalmazók?