Hat ember esetében a bűnismétlés, kettő esetében pedig a szökés, elrejtőzés veszélye miatt is.
Az önkormányzat létrehozott egy céget, ami leszerződött egy alvállalkozóval, ami leszerződött egy másik alvállalkozóval.
Egyben azt írják, „elvi éllel” támogatják, hogy a hatóságok „részrehajlás nélkül” vizsgáljanak ki minden korrupciógyanús ügyet, „függetlenül az érintettek pártállásától”.
A HVG úgy tudja, hogy többen vádalkut köthettek az ügyben, aminek már legalább négy szála van.
A kétmilliárdos vesztegetési ügyben rácsok mögé kerül volt MSZP-s és momentumos pártigazgató, egykori fideszes alpolgármester is.
Őrsi Gergely és Láng Zsolt is előzetesbe kerülhet.
Molnár Zsolt, Őrsi Gergely, Láng Zsolt, Ceglédy Gergő, további fideszesek, MSZP-sek és momentumosok.
Egy évek óta húzódó ügy miatt tartottak házkutatásokat, állítottak elő fideszes és baloldalhoz kötődő politikusokat kedden. A parkfenntartó bizniszről van szó, aminek nyomozását az ügyészség az országgyűlési választás utáni időszakra hosszabbította 2025 végén .
Köztük van Láng Zsolt, a II. kerület 2006 és 2019 közötti polgármestere.
Lemondott pártigazgatói pozíciójáról Molnár Zsolt. Az MSZP-s politikust régóta vádolják fideszes kollaborációval. Ha kellett, Kocsis Máté mellé állt, máskor Rogán Antalt védte be. De Botka László miniszterelnök-jelöltet is megbuktatta.
Több kollégája tudhatott arról, hogy „ölbe veszi, szájon csókolja a lányokat”, birkózik velük, az ágyukban alszik, együtt fürdik velük. A mulasztásokat feltáró ombudsmani hivatalt beperlő igazgatót a fideszes Láng Zsolt ugyanarra a díjra terjesztette elő, amit a bicskei otthon pedofil igazgatója, a később elítélt Vásárhelyi János is kapott.
A Fidesz budapesti elnöke, Láng Zsolt pedig azt közölte: sajátos fintora a sorsnak, hogy azok a honfitársaink, akik 56-ban nyugaton kerestek menedéket, ma választott hazájukban nagyobb fenyegetettségben élnek.
Jelenleg közel 17 milliárd forintos mínuszban van a főváros egyenlege.
Ferencváros polgármestere szerint a kormányrendelet alapján az MVM alacsonyabb ára csak január 1-én lépett érvénybe, pedig arról volt szó, hogy már augusztustól fog.
A kormány szerint Balla György miniszteri biztos és Láng Zsolt kormánybiztos mindenkivel tárgyalt, aki elfogadta a meghívásukat az egyeztetésre.