Vitézy Dávid szerint egy 27 éves mozdony gyulladt ki.
A MÁV két nagy volumenű munkába kezd. Komoly forgalomkorlátozásokra, autóbuszos pótlásra, átszállásokra, többlet menetidőre kell számítani.
A MÁV iparterületén hiába takarítanak, újra meg újra megjelenik a szeméthegy.
Így a Székesfehérvár–Szombathely transzeurópai fővonal végre újra teljes hosszában járható lesz.
Szinte minden IC-vonaton elővárosi vagy gyorsvonati forgalomra szánt, elöregedett, klímaberendezés nélküli kocsikkal kénytelenek pótolni a hiányzó járműveket.
Dányi Gábor Lázár János régi beosztottja volt.
A miniszter a kulcsfontosságú fővárosi beruházások elindítása érdekében már egyeztetett Karácsony Gergellyel.
Megrongálódott egyebek mellett a betonalj, a sínek és a kapcsolószerek is.
A vonat túl gyorsan ment, ami elkerülhető lett volna, ha van a mozdonyon megfelelő fedélzeti számítógép. A korábbi Lázár-minisztériumot már 2022-ben figyelmeztették a problémára.
A Békés IC-n 240-en utaztak, a balesetnek súlyos sérültje is van, őt mentőhelikopter vitte el. Hegyi Zsolt MÁV-vezér és Vitézy Dávid közlekedési miniszter is úton van a helyszínre.
A MÁV szerint azért mondtak fel azonnali határidővel, mert belső jelentéseket hozott nyilvánosságra.
A járműhiányt a dunakeszi járműjavítót üzemeltető cég korábbi csődje is fokozza.
De a hétvégén Rákosrendezőn egy korábban megrongálódott váltót is helyreállítanak, ezért a váci és esztergomi vonalakon utazóknak jelentős menetrendi változásokra kell készülniük.
Kőbánya-Kispest és Pestszentlőrinc között felsővezetéki zárlat és avartűz miatt csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok – közölte a MÁV.
Az állam ezzel már mintegy 28 milliárd forint közpénzt fordított a problémás üzlet megmentésére, ami korábban 10 milliárd forint osztalékot termelt NER-közeli befektetőknek.