Németh Balázs rosszul viselte a képviselő parlamenti akcióját, és ezt a Híradóban sem titkolta.
Mindezt azok után, hogy a bíróság megállapította: nem szabadott volna kidobniuk az ellenzéki képviselőket tavaly decemerben.
De akkor meg minek ennyi tag?
Az NMHH kétszer is megpróbálta kimosni a kormánytévét az eljárásból, amit az MSZP-s Ujhelyi István indított.
A médiahatóság elnöki fizetésének megtriplázása üzenet minden kádernek: aki hűen szolgálja a pártot, azt megbecsüli a rendszer.
Kék a fű.
Szólásszabadság > mások érzékenységének védelme
Állampolgári bejelentés után vizsgálódtak, miután a fideszes műsorvezető nyomorult, ócska, rohadt kis prolinak nevezte a 18 éves diáklányt.
Mindenki szereti az embert, aki a Piedone nyomában című magyar dokumentumfilm alapján egy földre szállt angyal volt. De bármennyire is jók a filmjei, ideje lenne a helyén kezelni.
A médiatanács nem hosszabbította meg a frekvenciájukat.
A keresztény-konzervatív lapnak nyilatkoznia kell, miért nem volt kirekesztő, gyűlöletkeltő, öncélú és sértő a magyar emberek ellen uszító cikk.
A rendőrség legalábbis nem tudta bizonyítani, hogy a hatóság bűncselekményt követett el, amikor alaki hibák dacára a filmbiztos cégének adott egy békéscsabai frekvenciát.
Ma olyan helyzet van Magyarországon, hogy az NMHH sem maradhatott csendben.
A TV2-t és a Tilos Rádiót is megbírságolták helytelen korhatár-besorolások miatt.
A jövő tavasszal esedékes országgyűlési választások előtt valószínűleg már nem fogják tudni bedarálni ezeket a helyi rádiókat.