Az ügyészség levele ugyan az MSZP frakcióvezetőjének ment, de valaki ráírta a borítékre, hogy "téves bontás Miniszterelnökség".
Sőt, gránitszilárd! Mi lehet nagyobb elismerés egy igazán kemény ellenzéknek, mintha a kormány dicséri meg a keménységét?
„Felelős válaszok. Az igazi problémákra.”
Brékó! Jó ötlet a szocialistáktól: a Választási Iroda előtti hirdetőoszlopon üzennek.
"Nincs értelme a népszavazásnak."
Egy rejtélyes politikusfeleség, a segédje, néhány erőember, alkalmatlan vagy rossz szándékú hivatalok és bizottságok, illetve a rendőrség együtt intézte el, hogy minden úgy érjen véget, hogy a felelősök közül senkinek ne görbüljön egy haja szála sem.
A legnagyobb balos ellenzéki párt talán a röhögtetős partidrogokban találja meg Orbán Viktor ellenszerét. Imádkozzunk együtt, hogy Molnár Gyula tényleg progresszív drogpápaként újuljon meg!
"Szerintem az MSZP új logója legyen egy vörös csillag rajta sárga szmájival."
A Nemzeti Választási Iroda befejezte az ívek első körös ellenőrzését: húszezer szignó hiányzik a szükségeshez.
A kérdést benyújtó Gőgös Zoltán szerint „fura és gyanús”, hogy 200 ezer aláírásból minden negyedik érvénytelen.
Mindezt 278 ember kapja.
Egyetlen, halvány esélyük nem rosszul kijönni belőle, ha a Jobbiktól a DK-ig mind azt mondanák, hogy az egész cirkusz a kvóta helyett az Orbán-rendszerről szól.
Ha Spéder Zoltán a kormány ellensége lett, akkor az őt helyzetbe hozó kormányzati tisztségviselők micsodák? Ez is kiderülhet abból, hogyan fogadja az ügyészség Szakács László szocialista képviselő feljelentését.
Az MSZP szerint pedig "nincs rendjén" a puccskísérlet.