Részt vesz az Egy Övezet Egy Út program konferenciáján, amire Putyint is meghívták.
Ha ez így lenne, már túl lennénk az Orbán-rendszer felén.
Ismét összesereglett a NER legjava, hogy meghallgassa a miniszterelnök őszi eligazítását.
Politikusok mellett a kormányközeli médiabirodalom számos szereplője és Erdő Péter is megjelent a szombati eseményen.
Keresztény Zoltánék szerint a magyarok az Orbán-Gyurcsány rendszer áldozatai és nem egyszerűen a kormányt, hanem ezt kellene leváltani.
A miniszterelnök a család vendége volt.
Szerinte a családi cégük bevételének csak töredéke származik állami forrásból.
Sós helyett tiszta vizet akarnak a pohárba.
Ungár Anna cége az állammal is szokott üzletelni.
A környező államoknak futballbolond miniszterelnök és adófizetői pénzek nélkül is nélkül is több főtáblás csapatuk van a magunkfajtáknak kitalált Európa-konferencialiga bevezetése óta. Ahol a Fradt leszámítva fényévekre vagyunk a csoportkörtől, mert rendre jön egy félelmetes lett, örmény vagy osztrák csapat.
Négyen vitték földre az elnöknek bemutató aktivistát a Szabad Sajtó útján.
Németh Szilárd rezsibiztos üdvözli a döntést, mert szerinte sincs helye pártpolitikának az iskolában. Az ő emléktáblája azért a falon maradt.
A miniszterelnök politikai igazgatója arról beszélt, csalódtak a Bizottság elnökében.
A kormányzó 1993-as újratemetésén Orbán ezekkel a szavakkal hárította el, hogy véleményt mondjon Horthy Miklósról, és ez azóta se sokat változott. Lázár János látványosan másként gondolja.
Csepel szép példát mutatott, ne maradjon le egy iskola sem a miniszterelnöki tanítások falra festésében,