Még úgy is, hogy többen önmérsékletet tanúsítottak. Összesen közel 28 milliárddal szórták meg magukat, ám a leggazdagabb magyar ezúttal a dobogóra sem fért fel.
Mennyi közpénz jár egy vidéki polgármesternek? És a Győrbe igazoló francia kézilabdázónak? Melyiket mennyire kell megvágni, hogy Magyarország végre kevésbé korrupt ország, a magyar állam pedig olcsóbb legyen? Eldöntendő kérdések kormány és nép mézeshetei idején.
Olvasója alig, mégis kormányzati hirdetésekkel volt teletömve a volt propagandaminiszter volt feleségének bulvárlapja. És 6 milliárdos osztalékot termelt az elmúlt években.
Nem mintha eddig értelmezhető tartalommal vagy olvasottsággal rendelkezett volna az oldal.
Egy brazil áfonyához hasonlító gyümölcsről nevezték el.
Bár tavaly csökkent a cég bevétele, sőt a nyeresége is, mégis több pénzt fizettek ki maguknak, mint egy évvel korábban.
Mivel ez termőföld, elővásárlási joga van az államnak és a helyi hegyközségi tagoknak, így Rogán Cecília augusztus 1-ig jelezheti ilyen irányú igényét.
Mármint „javítgatások”, amiket „a fiatal lányok már nagyon korán elkezdenek”.
Ezúttal az egyéb élelmiszerek kiskereskedelmébe száll be a két üzletasszony, akiknek az eddigi vállalkozásai elképesztő árbevétel mellett dolgozott hihetetlen profitrátával.
A Kabul művelet munkacímű alkotás ráadásul állami támogatást is kap.
Növekvő bevételek, lefaragott kiadások.
Bessenyei István két cégen keresztül 280 milliót kapott. A zongorista Havasi Balázs négy éve tartó százmilliós nagyságrendű sorozata sem szakadt meg.
A propagandaminiszter volt felesége és Sarka Kata megvárta a választást, hogy tudassa: megint ki tudott venni 1 milliárd forintot a bulvárkiadójukból.
A nyáron létrehozott alapítványról a Sándor-palota korábban azt állította: magán- és jogi személyek támogatásaiból, pályázati forrásokból és az alapítványhoz csatlakozók vagyonrendeléseiből fogják finanszírozni.
A Bessenyei István tulajdonában lévő Netrise Hungary Kft. olyat tud, amit a magyar médiapiacon senki.