Senki ne aggódjon a szaúdi–amerikai viszony miatt! Borderline xenofób gasztroenterológiai problémák. Borízű vándorcirkusz, hülye kérdésekre pénzért válaszoló Bedével, koplalószámmal és Miki egér rajzfilmek verbalizálásával.
Egy 72 éves szaúdi-amerikai kettős állampolgárt kínoztak meg és ítéltek el Rijádban, amiért a koronaherceget felfuvalkodott hólyagként ábrázoló karikatúrákat és hasonlókat osztott meg 2000 követőjével.
Tüzérségi lövedékeket, páncéltörő fegyvereket és járműveket is küldenek. Szaúd-Arábia pedig 400 millió dolláros humanitárius segélyt küld.
Nem voltak hajlandóak elköltözni a szülőföldjükről.
A Saudi Aramco fizette Kwasi Kwarteng szállását és belföldi repülőútjait is.
Az ukrajnai háború hatására kialakulófélben lévő új világrendben is kezd az lenni a szabály, mint a hidegháborúban. Ha Azerbajdzsántól Venezueláig egy ország úgy dönt, hogy nincs Moszkvával, nyugati szövetségesei gyakorlatilag mindent elnéznek neki.
A Financial Times úgy tudja, hogy az OPEC szerdai csúcsán jelenthetik be a visszavágást, hiába ellenzi azt Washington.
Nem viccelek. Ilyesmivel sosem viccelnék.
Vasárnap még csak az előfizetők hallják, keddtől mindenki.
Permanens erekció Szamarkandutt: Erdogan nagyobba' van, mint bárki a világon. A magyar kormánymédia oroszpártibb az oroszoknál. Ha én az Antall József Tudásközpontba bementem volna...
Pedig a nők 2018-ig nem is vezethettek a királyságban.
Köztük volt az a két brit és egy marokkói katona, akiket terrorizmus vádjával halálra ítéltek az orosz párti szeparatisták.
A lányok a korrupció és az igazságtalanság ellen tiltakoztak.
Szaúd-Arábia történetének legnagyobb kábítószerfogása.
A bíróság szerint megzavarta a közrendet az internethasználattal.