Kuna és Csetényi kiesett, de a kormányközeli elemzőcég tökéletesen ráérzett, ki marad nyeregben. Gyorsan le is szerződtek vele.
A megfigyelés és a provokátorok azonosítása MINDANNYIUNK ÉRDEKE!
A miniszterelnök könyvet reklámoz a Parlamentben, ahol Václav Klaus volt cseh elnököt fogadta.
Ha igaz, amit Aradszki András energiaügyért felelős államtitkár mondott a Sátánról, alapjaiban változhat meg minden, amit Orbánról és a Fideszről gondolunk.
Milyen 99 százalék???
Laza kedd az általunk pénzelt Fidesz-gazdaságban.
A 2015-ös 3,8 milliárd forintról 2016-ban 5,5 milliárdra nőtt a Századvég-Nézőpont-Kód bevétele.
Hála istennek a Századvég is a szerencsések között van, 123 milliót kaptak "negyedórás bontású villamosenergia-piaci előrejelző modellre".
A Médiaklikk című műsor közpénzből készült propagandaanyagában igyekeznek lejáratni a sajtót. Csakhogy egy nem várt fordulattal hirtelen megváltozik a célpont.
Migrációkutatásra kapták. A munka valahogyan nem fért bele abba a hatmilliárdba, amit alig két hónappal korábban ítéltek meg nekik.
Akkor ez eldőlt.
A Habony Árpáddal üzletelő főszerkesztő egyébként örül annak, hogy több lesz a kormányzati háttérinfó a lapban.
Többek között Schmidt Mária és Orbán Balázs beszélgettek a "trumpizmus" lényegéről a Terror Házában. Kiderült, hogy jól meg kell mondani a CNN-nek, hogy kamuznak, és végre vissza kell venni a hatalmat a civil szervezetektől.
Konrad Adenauer, Charles de Gaulle, Jean Monnet a csizmájáig sem érnének ma. A Figyelő új szerkesztője, a Habony-üzlettárs és dohányipari fb-tag, továbbá Századvég-elemző Lánczi Tamás mondta ezt azt MTI szerint.
Interjúnak álcázott Századvég-hirdetésben felejti el saját történetét a hadrendbe állított híroldal. Az igazán súlyos dolgokat viszont a kormányközeli kutatócég vezetője mondja.