A Telekom 2015-ben egy összegben fizetett a találmányért, aminek Rogán az egyik szerzője, tudta meg a 444. Azaz nem az óriáscég állja évről évre a volt propagandaminiszter mostanra több mint 2 milliárdosra hízott feltalálói gázsiját. De ki és miből? Úgy tűnik, mind Rogánnak, mind a társainak lehet izgulni valójuk.
Azt ugyan továbbra sem árulja el, hogy mit tett hozzá ő a találmányhoz, de amit elmondott, az alapján egy üzleti zseni.
A Mobilsign 5 éve megvett egy találmányt, amit Rogán két másik feltalálóval jegyez. Azóta minden évben fizetnek a miniszternek: öt év alatt már több mint 830 milliót kapott.
Van belőle működő prototípus, a rendszer egy kis névtáblán jelzi, hogy a viselője - mondjuk orvos vagy pénztáros - mennyi ideje tisztálkodott utoljára.
Orbán bizalmasai közül Tiborcz után most Rogán Antal körül szorul az OLAF-hurok. De pontosan miért és mennyire? Megpróbálom elmesélni lépésről lépésre.
Az Unió Csalás Elleni Hivatalának jelzése alapján a NAV nyomoz a mobil aláírásra felvett 256 millió 800 ezer forint ügyében.
Hiánypótló japán találmány.
Nem a miniszter igényelte!
El se hiszed, de ráadásul magyarok, és ingyen!
A levegőben állva tapsolok a zseniális kínai feltalálónak! Nobel-, Kossuth-, Oscar- és vérdíjat neki!
Unod már, hogy mindig kézzel kell belepakolni a kosárba, ha a szennyest egyik helyről a másikra szállítod?
Még 2015-ben is előfordulnak olyan óriási kézműves találmányok, amik fenekestül felforgathatják a világot.
Repül!
Izraeli kutatók fejlesztették ki a tablettát, ami három-négy héten át el tudja hitetni az emberrel, hogy már jóllakott.