Elvárják, hogy a magyar külügyminiszter változtasson a hangnemén.
Legalábbis ez a terv.
Az automatákat december 1-ig el kell látni automata felügyeleti egységgel, ami az értékesítési adatokat elküldi az adóhatóságnak, de a szervezet szerint a határidő tarthatatlan.
Enyedi Zsolt élő adásban tudta meg, hogy tovább szigorítják a törvényt, és direkt lehetetlen feltételt szabnak.
Legalább az igazán fontos dolgokban számíthat a kormány az MSZP-re, és fordítva!
Kétszer akkora területen termeszthetik majd a drogot, így az ellenzék szerint Bolívia a drogkereskedők Mekkájává változik. Evo Morales, te bulihuligán! ;-)
Az ENSZ Menekültügyi Főbiztossága bírálja az új magyar törvényt.
Nem írta alá János.
Mert az EU szerint a tagállamoknak hatékony, arányos, visszatartó erejű és diszkriminációmentes szankciókat kell alkalmazniuk.
Victoria államban obszcén dalokat sem lehet többé nyilvánosan énekelni.
Készül az új törvénytervezet, ami a jövőben nagyobb védelmet biztosítana az állatoknak.
Mostantól jó példát kell mutatniuk.
Norvégia után Hollandia lehet a második állam, ami így tesz.
A hatóságok ezentúl sokkal több embert büntethetnek meg, sokkal jobban. Az állam ezentúl minden elektronikus kommunikációt megfigyelhet az országban.
Logikus.