Ráadásul azért, mert brexit! (Tényleg, ezt mondták.) Ennyit a nemzeti nagytőkéről.
A színészóriás ráadásul mindezt a törökökre mondta a Mokkában.
Újabb közmédiás műsort készíthet a TV2 gazdasági igazgatójának volt cége.
Nincs annyi közpénz, amennyit a TV2 ne bírna magába szívni: január óta listaáron 3,7 milliárdot költött náluk a kormány hirdetésekre, és hol van még a vége.
Pukli István és Juhász Péter után a frissen ellenséggé vált milliárdosra is őt küldte a TV2. Ezt viszont már nem vállalta arccal és névvel.
Pálmai L. Ákos mostantól a Tények Extrában alkalmazkodik tovább a megváltozott médiafogyasztási szokásokhoz.
Pedig utóbbit még mindig jóval többen nézik, bár hétvégenként a TV2 már beelőzött.
A megújult Tények szerdán sorozatot indított a rejtőzködő (LOL) milliárdosokról, ennek első részében igyekeztek leleplezni a legendásan rejtőzködő Soros Györgyöt. LOL.
Szakmai és morális okokra hivatkoznak.
Na?
A Népszabadság szerint Vajnáék már az angol bajnokság jogaira licitálnak. Ha összejön, megvalósulhat Orbán egy régi álma.
A Fidesz közelébe került csatorna épp most kapott működési hitelt az állami Eximbanktól. Minden fillér jó helyre megy.
Amit felesége, a Mallorcáról ingázó Marsi Anikó és az RTL-től igazolt Gönczi Gábor vezetnek.
A vételhez folyósított 6,72 milliárdos hitel mellé. Az Eximbank részéről Rogán Antal egykori alpolgármestere, Puskás András írta alá a nagylelkű szerződést.