Bandi ♥ Timi
Mindent lehet.
Vajon mi lett volna a Mechanikus Narancs vége, ha Alex DeLarge agyát Andy Vajna propagandatévéjével égetik ki? Kiderül a valóságban!
A Tények stábja számára még mindig Vona szexualitása a legizgalmasabb téma, de ezúttal a magyar újságírást is új mélységekbe taszították.
Második nekifutásra a Tények talált egy felvételt az újságíróról, akit már szombaton le akartak járatni, de csak saját magukat sikerült.
A két és fél perces riportban többször mutogatták Gergely Zsófiát, aki nem Gergely Zsófia. Vagyis Gergely Zsófia, de nem az a Gergely Zsófia, akit ekézni akartak.
Andy Vajna tévéje nagyon következetesen áll hozzá a problémához.
"Nem kapok semmilyen hívást, hogy miről készítsünk beszámolót."
Egy nappal a Vajna-tévé ámokfutása után az RTL megmutatta, hogy lehet ehhez a témához értelmesen is hozzányúlni.
Nem kérdezték meg róla, csak bevágták egy archív nyilatkozatát, pedig esze ágában nem lett volna nyilatkozni a propagandatévének.
A Fővárosi Bíróság 5,7 milliót ítélt meg Spéder Zoltánnak a TV2 róla készült riportja miatt. Rosszul tette.
Az IKO 150 milliót kér a Miss Universe műsorainak legyártásáért a TV2-től.
Marsi Anikó annyit tartott fontosnak elmondani a problémáról, hogy reggel a saját mocskukban fekvő embereken kell átlépdelniük a munkába vagy iskolába igyekvőknek
A bíróság kimondta, hogy Andy Vajna tévéje a szakmai szabályokat és az alapvető médiaetikát felrúgta az anyaggal. 5,7 milliót kell fizetniük.