Megnyitott a Primark, kígyók sorok kígyóznak, az olcsóságba belekábult néptömegek úgy várják, hogy beléphessenek a Szentélybe, mintha nem lenne holnap, és még ma áldozniuk kéne a fogyasztás oltárán. Minél többet, annál jobb.
Tegyük hozzá: jelen gazdasági helyzetben teljesen természetes, hogy az ember árérzékennyé válik. Nem mindegy, mennyiért jutunk hozzá a zokninkhoz, sikerül-e olcsóbb napszemüveget vennünk, találunk-e pólót annyiért, amennyibe még az Aldiban se kerül - és közben lépést tudunk tartani az aktuális és nagyon gyorsan változó trendekkel, és önkifejezünk. Más kérdés, hogy ehhez miért van szükségünk tárgyakra.
Ne legyenek kétségeink, amit ennyire olcsón meg lehet venni, annak a minősége sem jobb a Deákné vásznánál, az alulárazás könnyelművé teszi az embert, a szakértők, jogvédők és aktivisták pedig nem hiába kongatják évek, évtizedek óta a vészharangot:
az olcsó ruhának ára van.Csak egy zoknit akartál, de az egyszer használatos műanyag zacskóban végül egy sor olyan csetresz landolt, amire semmi szükséged? Igen, így van ez kitalálva. Az egyik oldalon túlárazott, a többség által hozzá sem férhető termékek, amik kizárólag a fogyasztók kis rétegét célozzák. A másikon túlfogyasztás, kizsákmányoló ruhaipar, kiszolgáltatott nők tízezrei, tengerpartokon hesszelő ruhakupacok és szemétégetés.
Fast fashion vs. high fashion. Középút van egyáltalán? Vendégünk Pintér Klaudia tartalomgyártó, fenntarthatódivat-tiktokker.
Bővebben:
Ízelítő Pintér Klaudia tartalmaiból:
Javaslataid, ötleteid, meglátásaid várjuk a tyukol@444.hu címre! Podcastunk kéthetente jelentkezik új adással, és meghallgatható a 444 Spotify- és Apple-csatornáján is. Korábbi adásaink itt találhatók.
Illusztráció: Kiss Bence/444
Filozófiaszakról a fine diningba. Makai Edina, a SALT sous-séfje a csúcskonyhák brutális hangulatáról, katonás fegyelméről, René Redzepi és a Noma jelentőségéről.
Csallóközi kretének, borsodi ecetes fröccs, féregirtóval rákgyógyító ketyós fitneszguru. Bede Márton megeszik egy dél-olasz lovat. Az indokolatlan Fenyő Miki-szobor. Mikor indulhat az Éva Vermut focivébén? Navracsics lopott pénzt kunyerál, az ebilhalsaga folytatódik.
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Indul az Umami, a 444 új gasztropodcastja. Az első adásban két Z generációs szakáccsal beszélgettünk, akik a saját helyüket viszik. Pohner Ádám egy kis borsodi településen nyitotta meg Michelin Bib Gourmand minősítésű éttermét, az Iszkort, Hetey Márton a Rákóczi csarnokban indította el hatszékes levesezőjét, a Nem Rament.