Ő mondjuk nem ezeket a szavakat használta, de a lényeg kb. ez.
A miskolctapolcai barlangfürdőben kitört tűz kapcsán tett rágalmazó kijelentéseket.
Igaz történet alapján.
Zelenszkij szerint a lengyel elnök ugyanazt csinálja mint Orbán, de ez egy rossz üzlet.
Egész pontosan: a hiba elhárításáig várakozni kényszerülnek.
Mert szerepet játszott a 2024-es hadiállapot kihirdetésében.
Legalább egy ember meghalt.
Gigantikus fogás, őrületes számok.
Erős hétkezdés.
Algásodik és oszlik róla a festék, az elnök szerint vandálok tehetnek róla.
Magyar Péter szerint szeptember elejére állhat fel a hivatal.
Vitézy Dávid pedig elkaszálta a Közlekedési Múzeum Debrecenbe költöztetésének tervét.
A kisfiú a tatabányai kórházban halt bele a lázgörcsbe, az egészségügyi miniszter szerint változtatni kell a rendszeren, ami „már nagyon mélyen konzerválta az átláthatatlanságot és a hibák eltitkolásának gyakorlatát.”
Abban az esetben támogatják a nagyobb események megrendezését, ”ha a költségvetés átlátható, észszerű és reális terv készül a bevételi oldalra is”, írta a belügyminiszter.
Néhány meglátása azért volt.