Vége a kormányinfónak
Szó volt Rákosrendezőről, a meggyilkolt japán nő ügyéről és a Soros-hálózatokról is. A fontosabb témákat külön cikkekben bontjuk ki. Köszönjük a figyelmet!
Mini-Dubaj, Rákosrendező, Garancsi és Habony, az V. kerületben meggyilkolt japán nő és más, családon belüli erőszak áldozatainak ügye, hogy alakul a magyar gazdaság repülőrajtja, ha Trump esetleg vámot vet ki az európai uniós termékekre. Ezekről próbáljuk kérdezni Gulyás Gergelyt és Vitályos Esztert.
Szó volt Rákosrendezőről, a meggyilkolt japán nő ügyéről és a Soros-hálózatokról is. A fontosabb témákat külön cikkekben bontjuk ki. Köszönjük a figyelmet!
A 24.hu kérdésére, hogy az arab félnek már jelezték-e már, hogy megszakad az együttműködés, illetve, hogy mi volt a reakció, Gulyás azt válaszolta: „Nem hiszem hogy volt reakció, mert nem közvetlenül történt”.
Gulyás arról is beszélt egy kérdésre válaszolva, hogy arra nem számítanak, hogy bármilyen büntetési formával próbálkoznak majd. „Büntetni nem tudnak, ha csak nem tekintjük büntetésnek, hogy bármelyik beruházó azt mondja, nem jönnek Magyarországra.”
A Telex a Stockton Zrt.-ről, illetve arról próbálta kérdezni Gulyást, hogy nem tartja-e aggályosnak, hogy megjelent ebben a Zrt.-ben Garancsi és Habony, de Vitályos Eszter többször közbeszólt, hogy még mindig nem hangzott el rendes kérdés. Miután a Telexnek végül sikerült mégis végigmondani a kérdést Vitályos többször közbeszólása és fenyegetése ellenére, hogy elveszi a mikrofont, Gulyás azt válaszolta, „az igaz, hogy ebben Garancsi Istvánnak van tulajdonrésze”, de a többi szerinte „csak egy fejtegetés”.