A diákcsínnyel megvádolt fiú családjáról készült gyámügyi vizsgálat kiváló eredménnyel zárult, az ügyészség viszont elrendelte, hogy ismételjék meg az eljárást. Közben a fiú nagykorú lett.
A cég gyárának működési engedélyét a megyei katasztrófavédelem visszavonta, mert ismételten hiányosságokat tártak fel az üzemben, így ott szerintük a biztonságos működés feltételei nem adottak.
Még 2015-ben tettek ajánlásokat a korrupciós kockázatok csökkentésére, azóta gyakorlatilag semmilyen előrelépés nem történt.
Ez sérti a becsületét, az emberi méltóságát, a jó hírnévhez és a névviseléshez való jogát, ráadásul ő nem is közszereplő.
2015-ben vette el tőlük a parlament fideszes többsége ezt a jogkört.
Pont ma is közbe kellett avatkozni a strasbourgi bíróságnak, hogy a magyar hatóságok adjanak enni egy ghánai férfinak.
Bár az ügyvédjét szívatták picit, ma délben már bíróság elé is állítják.
Ilyen ügy például, hogy a telefonos cégek még mindig gyűjtik az előfizetők adatait, pedig ehhez a szabályozáshoz az EU már évek óta nem ragaszkodik.
Ez egy nagyon kemény világ.
Szél Bernadett még 2016-ban kérdezett valamit az atomerőmű bővítéséről, a NER pedig nagyon alaposan átgondolja a választ.
A költségvetési törvénybe rejtették a Btk módosítását.
Hiába kért sérelemdíjat a Bene Krisztián mellett lefotózott börtönőr.
Az NMHH kétszer is megpróbálta kimosni a kormánytévét az eljárásból, amit az MSZP-s Ujhelyi István indított.
Az ügyészség börtönt szeretett volna, de a férfi ügyvédje szerint a pénzbüntetés is túlzás.
Az Egyenlő Bánásmód Hatóság elmarasztalt a vállalkozót.