Vasutat fejleszt a kormány. 29 kilométerért százmilliárdot tapsolna el a kormány Békéscsaba és Lőkösháza között.
Nemzetközi túrák esetében megtiltja a Klebelsberg Központ a 11 és hajnali 4 közötti utazást.
Hosszabb az útvonal, mégis rengeteget takarít meg a cég az újítással.
Szoftverhiba miatt magától kinyílt az ajtajuk, mostantól buszok járnak helyettük.
Többen megsérültek.
A 165-öst elhagyták az utasok.
A legnépszerűbb közlekedési appot letiltották a járművek valós idejű követéséről, nehogy az utasok megtudhassák, mikor jön a villamos.
A koszprobléma a BKV ígéretei szerint hamarosan elhárul. A piszok drága államások állagát megőrizni sem olcsó dolog. A beázásokkal például nem tudnak mit kezdeni, rosszak a szerződések, nehéz a garanciális javítást behajtani.
A fényűző metróállomásokat milliárdokért megépítették, de nem nagyon takarítják. Pororoszlánok, feketéllő mocsok, beázások és repedések szinte minden sarokban.
Hiába pakoltak ki 525 darabot országszerte, 2016-ban is nőtt a személyi sérüléses balesetek száma.
A minisztérium is készül a változtatásokra, mivel több lett sokkal a biciklis. Ehhez adnak most ötleteket.
Természetesen senki sem számolta ki, hogy fenntarthatóak lesznek-e a vonalak.
A jövő hét elején módosított útvonalon jár majd a 200E busz.