Mélyponton van az N1 Tv Röszkén rugdosódó kirúgott operatőre. Mint mondta, nem követett el akkora bűnt, hogy ezt érdemelje, és nem kezdeményezett erőszakot, csak a futás helyett a védekezést választotta.
Legalábbis korábban azt a hírt kaptuk, hogy a kedden kezdődő Internet Hungary-n György Bence bemutatja az oldalt.
Magyarországon már nemcsak az ember legsötétebb facebookos ismerősei, hanem az állami média is naponta tolja a baromságokat a menekültekről. Pedig egy csomó dologról pár perc alatt ki lehet deríteni, hogy hülyeség.
Ezt nem teszik zsebre a mocskos imperialisták!
Nincs annyi adóforint, amennyit ne lehetne a Közmédiában önteni. A hitelt még a Kunigunda utcai gyártóbázis megvásárlására vették fel.
Kinyílott a pitypang? Leforgatom.
A HG360 Reklámügynökségének klippjét most az ENSZ Turisztikai Világszervezete díjazta. Ránk is fér némi pozitív országimázs.
Szégyen, hogy fél évet kellett erre várni, de végre elindul: Novosztyi iz Vengrii című orosz nyelvű hírösszefoglaló lesz a közhírcsatornán.
A filmügyi biztos és Habony Árpád heteken belül átveszi a TV2-t, és a volt RTL-es Dirk Gerkenst és Rákosi Tamást szeretnék megnyerni a csatorna irányítására.
Közben egy magyar operatőr szidta a szerb stábot, biztos hogy tovább öregbítse a magyar operatőrök világhírét.
Nagyon meredek történetről számolt be a nemzetközi hírügynökség, szerintük a magyar rendőrök megfélemlítették az egyik munkatársukat.