Ellenállhatatlanul lelkesítő napindító mix az egykori Realistic Crew-tagtól. Hatvan perc, ami garantáltan minden vasárnapot elkezd.
És a tegnapi koncert számonkénti elemzése.
Több mint 30 év után új szólóanyaggal jelentkezik. Itt az új szám, a 74 is the new 24.
A trapkirály Dj N1CE előbb megkent egy dj-t, majd gigászit ment az országház épülete előtt.
Éjjel, titokban mutatták be a haveri cég által épített műanyagzongorát a Miniszterelnök Úrnak, és a társaságában a Zeneakadémiára érkező kormánytagoknak, üzletembereknek.
Nehézkes hétvégi délelőttre ezen a héten a Moog énekes/billentyűse, Szabó 'Tonyo' Tamás kínál megoldást. Eklektikus recept ébredezéshez!