Valójában persze nincsen benne minden, ezért is skandálták a tüntetők (köztük Bibó-szakkollégisták is), hogy: „Szégyellünk!”, meg hogy: „Bajszos szar!”
A volt fideszes államfő nem zavartatta magát, az utolsó napon simán aláírta a Fidesz aljas, direkt a Közép-európai Egyetem ellen alkotott törvényét.
A köztársasági elnök a a vietnami nemzetgyűlés elnökét fogadta a Sándor-palotában.
Az egész család körbevette a frissen beiktatott elnököt.
A műsorvezető elismerte, hogy ezt bemondta, a klub viszont tagad.
Mert összejött a 200 ezer aláírás.
Megkérdeztem a grafológus-panelt, hogy mire utalhat ez. Matolcsy véletlenül elárulta legbelső titkait.
A Népszabadság szerint olyan szerződéseket is ellenjegyzett ügyvédként, amiben ő is érintett volt. Ilyet nem lehetne.
Rengeteg embert meghatott az egyetlen Argentínában búslakodó jegesmedve, így aláírást kezdtek gyűjteni érte. Állatvédők az elnökhöz fordultak.
Hiába kérték az érintettek, hogy ne írja alá az államfő. „Te is tudod Janó, hogy nem erről álmodtunk!” – mondaná Molnár Péter.
A Központi Főügyészség sem érzi illetékesnek magát, hogy kiderítse kik és mennyit másoltak aláírásokat, hogy elindulhassanak a választáson.
Csak a törvénymódosítás segítene megakadályozni az aláírások másolását, de a törvény kétharmados és a parlament sem ülésezik.
„Csöcsöt” ajánlanak 3000 aláírásért. Ez aztán a választási ígéret!