És nem csak a misebor fogy!
Mille Imrét a családja szerint még le is kötözték, így még inkább rejtély, hogy hogyan sétálhatott ki a karcagi kórházból.
A NAV-ot vezető államtitkár szerint a magyar kormány hatalmas harcot vívott a pálinkáért.
A kórházakban fekvő betegek körülbelül 60 százaléka alkoholista, az orvosok nagy része mégis csak az alkoholizmus szövődményeit kezeli. Az Abcúg interjúja Tóth Miklóssal, a szigetvári kórház addiktológiai rehabilitációs osztályának vezetőjével.
Senki sem gondolta volna, hogy ennyire reménytelen a helyzet.
Idősebbeknek 1200 magyar forint a beléptidíj.
Hát mégis javul valamiben ez az ország?!
A korábbi kutatási eredményekkel szemben most két új vizsgálat is arra jutott, hogy a terhesség kilenc hónapja alatt már négy pohárka alkoholnak is életreszóló hatása lehet a magzatra.
Az élettársát is jól megverték. Az ügyészség különös kegyetlenséggel elkövetett emberöléssel vádolja őket.
A toxikológus szerint pár éven belül egymillió alkoholista országa leszünk.
Most folyik a tárgyalás Oszter Sándor részeg ámokfutásának ügyében, fantasztikus tanúvallomásokkal.
Az arizónai nagypapa aztán elslattyogott egy kocsmába italozni.
Az alkoholipar pedig felháborodott.