A rádióban beszélt arról, hogy dolgozta fel a szerdai szavazást.
Mármint a Fidesz mércéje alapján.
Jogi lépéseket terveznek.
A következő meccset pedig 2019 májusában, az EP-választáson rendezik.
Kocsis Máté összegezte a strasbourgi tanulságokat.
CNN, BBC, Al Jazeera, Politico, Bloomberg, Financial Times, Independent, Spiegel stb.
Most csalást emlegetnek, de korábban pont ők nem tartották be a szabályokat.
Szájer József fideszes EP-képviselő és Szijjártó Péter is azt mondta, a kormány érvénytelennek minősíti a szavazást.
Korábban intenzív lobbizás indult, hogy az internetes óriásokat és azok támogatóit védjék a kiadók, a médiacsoportok és a lemezkiadók ellen.
A külügyminiszter szerint csalással fogadták el a Sargentini-jelentést.
Sargentini pedig megköszönte a képviselőknek, hogy pártérdekeiken is túlnyúlva kiálltak a demokrácia védelme mellett.
Azt, hogy „kettős mérce”. Majd amikor a megfáradt miniszterelnök nem vette észre az orra előtt kérdező svéd újságírót, szintén a sajtófőnökének kellett megmutatnia, hova kell nézni.
A magyar miniszterelnök szerint az ellenzéki magyar képviselők a hazájukat sem szeretik annyira.
Nevetett és zúgolódott Orbán európai ellenzéke a magyar miniszterelnök beszédén, a szövetségesek időnként tapsoltak.
Körlevelében egyben elmagyarázta, hogy a Soros elleni állami kampány nem volt antiszemita.