A Fidelitas elnöke szerint van egy általános apátia, de sokkal inkább a baloldali fiatalok körében, a Fidelitas például csinált egy tagtoborzó kampányt, és egy hónap alatt 500-an töltötték ki a belépési nyilatkozatot.
Már jelmezzel se szórakoznak, mielőtt bemennek kampányolni a kórházban fekvő gyerekekkel.
Az Új Nemzedék Központ jelentette fel az Egyenlő Bánásmód Hatóságot.
Koncz Zsófia korábban még Böröcz elnökkel provokátorozott.
Sopronban erődemonstrált Magyarország jövője.
A magyar nép nevében köszönöm a 21. századi hősök munkáját!
A Fidelitas elnöke szerint már most annyi fiatal jön haza külföldről, mint ahányan elmennek.
Szerintük igenis ízléses egy meggyilkolt lányt is belekeverni a választási kampányba.
De nem azoknak, akiket a rendőrség büntet meg a tüntetés után. És nem is azokhoz ment el, akik vitázni hívták.
Senki se higgyen a szemének, a Facebook is csaló provokátorok terepe lett.
Sniccerrel alakították át a Kerítésbontók vándorkiállítást.
Plakátkiállításnak nevezik.
Nincs az a helyzet, amibe Böröcz László ne állna bele - nem is vezethetett innen máshova az út, mint az országgyűlésbe.
Az viszont benne van a Fidelitas szövegében, hogy az OLAF-ra (!) kell bízni a civilek ellenőrzését.