Instasztoriban írt kórházi élményeiről.
A Nemzeti Színház korábbi igazgatója a novemberi balesetről azt mondta, nála ilyen súlyos baleset nem fordult volna elő.
A bokája állítólag azóta is gipszben van.
„Őt most nagyon leköti a színház, engem pedig nagyon leköt a gyógyulás”.
Három hónapja történt a baleset, a rendőrségi nyomozás még mindig tart, de gyanúsítotti kihallgatás eddig nem volt.
A februári műsor is nélkülük megy le.
Csinálnia kell tovább, mert a feladatot Istentől kapta, és egész életében készült rá.
Novemberben baleset miatt szakadt félbe a Nemzeti Színház Rómeó és Júlia előadása, a két főszereplő súlyosan megsérült. Egy héttel a baleset után már a színigazgató volt a legnagyobb áldozat.
A november 18-án elhunyt Csomós Mari helyére választották.
Az ügyben még senkit nem hallgattak ki.
A múlt hét elején került vissza a traumatológiára.
Szász Júlia „kisebb mellkasi sérülése további orvosi beavatkozást igényel”.
Még a velünk élő SZDSZ is belekeveredett az ügybe.
A színház közölte, hogy Horváth Lajos Ottónak is mielőbbi gyógyulást kíván.
Szász Júlia szerdán hazamehetett, Horváth Lajos Ottóról nincs új információ, de az ő állapota is stabil.