Május eleje óta 17 képviselő hiányzott a szavazások több mint negyedéről, közülük 14-en a Fidesz–KDNP frakcióiban ülnek, a házelnök azonban egyelőre nem szabott ki pénzbüntetést.
„Miért van az, hogy a bujkáló Orbán Viktor ott lesz?”
Újra itt a hétfő, parlamenti adok-kapok várható.
„A laptop, amit adtak, egy lassú szar”, több minisztérium még kong az ürességtől, de a Tisza-frakció kezd beleszokni a parlamenti munkába. Zajlanak a politikai átvilágítások, az államigazgatás felé még mindig érthetően nagy a bizalmatlanság, alig két hónappal ezelőtt ugyanis a Fidesz a teljes apparátust felhasználva, személyükben gyalázta azokat, akik most vezetőkké váltak.