7 év börtönre ítélték tavaly a férfit, aki fagyállót öntött a borába, mert azt folyamatosan lopták. Az ügyészség példátlan módon eddig enyhíteni akart ezen, de már inkább súlyosbítana.
Amíg ezt nem pótolja az ügyészség, nem is kezdődhet a Quaestor-vezér tárgyalása.
Három év után megszüntették a nyomozást a Hadházy-féle szekszárdi trafikügyben. A Központi Nyomozó Főügyészség írásbeli indokolása a legviccesebb, irodalmi értékű bizonyítéka eddig annak, hogyan működik a fideszes igazságszolgáltatás.
Azt mondta, hogy bedobott egy marék nyugtatót, mielőtt a gépkarabéllyal belépett az épületbe. Most az Igazságügyi Megfigyelő és Elmegyógyító Intézetben tartják előzetesben.
Egy bírósági alkalmazott lépett közbe, a támadó a dulakodás közben legurult a lépcsőn.
Nem halt meg senki, vádemelés viszont lett az ügyben.
Egy körülményes, hivataloskodó eljárás helyett nem sokkal egyszerűbb személyesen leülni, és kellemes környezetben, egy pohár bor mellett átbeszélni a dolgokat?
Az adóhatóság a meghosszabbított határidő után sem talált náluk semmit.
A volt szocialista képviselőt különösen nagy vagyoni hátrányt okozó költségvetési csalással vádolják.
Évek óta botrányok kísérik a (most épp) az EMMI alá rendelt állami cég programjait.
Annyira elterjedt az "unokázás", hogy a hatóság szerint a nagyszülők jobban teszik, ha nem hiszik el, hogy az unokájuknak pénz kell.
Az ügyészség is nyomoz a Budapest Szíve program tendere után, amibe pont olyan pályázati feltételeket írtak, hogy csak egy konzorcium nyerhessen.
Ezt mondták újságíróknak, akik arról érdeklődtek, a volt polgármestert miért nem hallgatták ki, amikor Hagyó az ő helyettese volt.