Rogán minisztériuma 379 milliót adott, a többit az NKA-tól és a Bethlen Gábor Alapkezelőtől kapták.
A 444 birtokába jutott dokumentum vezetői összefoglalójában 24 pontban sorolják fel az ellenőrzés megállapításait. Ezek kivétel nélkül mulasztásokról, hiányosságokról, konkrét jogsértésekről szólnak. Egy ponton megállapítják, hogy a NAV, mint „nyomozó hatóság kijelölésére jogsértő módon került sor”. Az ügyészség lapunkhoz eljuttatott álláspontja ezzel ellentétes. A NAV megkeresésünkre elismerte, hogy valóban rendeltek el ilyen vizsgálatot, sőt, többet is.
A NER-propagandával tízmilliárdokat szakító intézőember hiába ajánlotta fel a vállalkozásait az államnak, Magyar Péter nem kér belőlük.
Még a rajtaütés időpontja is a kormányzattól érkezett a hatóságokhoz, amik csak asszisztáltak a felsőbb akarat végrehajtásához a lap forrásai szerint.
Jól fizetett a Tóni.
Az aHang utolsó nemzeti konzultációval kapcsolatos igényléséről szóló dokumentumokat PDF-ben küldték el.
Havasi Bertalan, Orbán Viktor régi-új sajtóelhárítója magányos harcosként vette fel a küzdelmet Magyar Péter ellen, és próbálja felrázni a nyámnyila Fideszt. Az elveiből nem engedő magányos hős? Egy sötét birodalom tragikus figurája? A kettő egyszerre?
Hivatali visszaélés miatt.
Nyomozás is zajlik ellenük.
Jelezték az építőknek, hogy vonuljanak le, és vigyék magukkal az építőanyagot is.
Kitart mellette, hogy Magyar Péter jogszerűtlenül mentette fel a helyettes államtitkárt.
Esetleg megpróbálhatná operatőrként.
Plakátokra, kommunikációra szerződött a Rogán-minisztérium a bejáratott cégcsoporttal, két alapítvány volt még kedvezményezett.
„Ön most három dologgal tudja segíteni a közösségünket”, üzeni a fideszeseknek.
Csak idén a választások előtt 100 milliót passzoltak át a telefonon, interneten és a székhelyén sem elérhető Civil Tájékoztatási Fórum Nonprofit Kft.-nek.